dr n. med. Jacek Ciesielski

Akademia Medyczna w Łodzi, Wydział Stomatologii; absolwent 1983 r. (wyróżnienie - Nagroda Rektorska) Przebieg pracy zawodowej: od 1984 r. do dnia dzisiejszego - prywatna Klinika Stomatologiczna Duo-Dent Łódź. Kursy, specjalizacja, doktorat.

Szkolenia podyplomowe: od 1986 r. do chwili obecnej 125 certyfikatów uczestnictwa w szkoleniach krajowych i zagranicznych z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki, stomatologii estetycznej, periodontologii i ortodoncji. Otrzymał l stopień specjalizacji z zakresu stomatologii ogólnej (1986 r.); doktorat (20.06.2002 r.) - Akademia Medyczna w Lublinie, praca nt. „Ocena kliniczna znieczulenia śródwięzadłowego strzykawką typu Paroject"; promotor: prof. dr hab. Teresa Bachanek.