dr n. med. Małgorzata Bartoszcze-Tomaszewska

Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Akademii  Medycznej w Lublinie. W latach 1989-2003 asystent, następnie adiunkt w Katedrze i Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej AM w Lublinie. Obroniła  z wyróżnieniem pracę doktorską, która została nagrodzona w konkursie Głównego Inspektora Pracy.

W latach 2011-2018 wykładowca w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie na wydziale Techniki Dentystyczne. Posiada specjalizację II st. z chirurgii stomatologicznej. Wiedzę z zakresu chirurgii, periodontologii  oraz stomatologii estetycznej zdobywała w Szwajcarii, Izraelu, Kanadzie i USA. Uczestniczka ponad 100 kursów praktycznych i konferencji w kraju i zagranicą.

Członek Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego, Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej. Odznaczona przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci  Medalem im. dr  Henryka Jordana za działalność społeczną i edukacyjną na rzecz dzieci z cukrzycą. Zawodowo: pasjonatka profilaktyki,  oraz kompleksowego leczenia pacjentów z chorobami przyzębia.

Od 2004 roku  prowadzi  Centrum Stomatologii LARDENT w Lublinie.