lek. dent. Magdalena Szałwińska

lekarz dentysta, specjalista ortodoncji, wykładowca na kursach o tematyce stawów skroniowo-żuchwowych.

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie studiowała na Oddziale Lekarsko-Dentystycznym i na I Wydziale Lekarskim. Od 2009r pracuje w Zakładzie Ortodoncji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności w trakcie licznych szkoleń, seminariów i kongresów z dziedziny ortodoncji w kraju i zagranicą.

Jest członkiem Sekcji Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS), Członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO), Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS) oraz Europejskiego Towarzystwa Ds. Młodzieńczego Idiopatycznego Zapalenia Stawów Skroniowo-Żuchwowych. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest dyplomowanym lekarzem Invisalign.