Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W ramach programu Erazmus przebywała na stypendium na Uniwersytecie w Oulu. Po ukończeniu czteroletnich studiów doktoranckich uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Obecnie pełni funkcję asystenta w Zakładzie Endodoncji UM w Łodzi. Autorka wielu publikacji naukowych, wykładowczyni oraz uczestniczka wielu kursów i szkoleń.
Chirurg szczękowo-twarzowy, anatom, wykładowca na kursach o tematyce: anatomia, implantologia i stawy skroniowo-żuchwowe. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie uzyskał dyplom lekarza stomatologa a następnie dyplom lekarza medycyny. W 2007 r. z wynikiem bardzo dobrym otrzymał tytuł specjalisty chirurgii szczękowo-twarzowej. Ukończył podyplomowe studia Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny na Uniwersytecie Warszawskim. W 2009 r. uzyskał z wyróżnieniem tytuł doktora nauk medycznych.
Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Członkini International Team for Implantology (ITI Polska), stale podnosząca swoje kwalifikacje przez uczestnictwo w licznych szkoleniach i konferencjach. Posiada bogate doświadczenie w pracy z pacjentami – głównie z wymagającym pacjentem periodontologicznym.
Ukończył Wrocławski Uniwersytet Medyczny w 2009 roku. Od początku swojej pracy związany z kliniką Maxdent. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ergonomii Stomatologicznej, Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz European Society of Endodontology.
W 2012 roku uzyskał certyfikat Curriculum Endodontycznego Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, a od 2013 roku współpracuje z Działem Badawczym Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, gdzie opiniuje akcesoria i urządzenia wykorzystywane w leczeniu kanałowym.
Prawnik. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doktorant Katedry Postępowania Administracyjnego UJ. Wykładowca Akademicki. Autor licznych publikacji z zakresu prawa medycznego. Współautor książki: Prawa Lekarza, zarys Problematyki (Wyd. Wolters Kluwer, 2012). Współtwórca Karty Praw Lekarza (2008). Odbywał staż prawny w Kancelarii Prezydenta RP. Od 2004 pracował w dziale prawnym placówki medycznej. Od 2009 r. prowadzi dział prawny w Krakowskim podmiocie leczniczym. Od 2009 r. doradza placówkom medycznym na terenie całego kraju. Uczestnik wielu krajowych i zagranicznych Konferencji poświęconych Prawu Medycznemu. Autor artykułów w Nowym Gabinecie Stomatologicznym i Nowym Gabinecie Ginekologicznym.
Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Adiunkt w Zakładzie Endodoncji UM w Łodzi. Członek Polskiego oraz Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego. Wykładowca i prowadząca kursów specjalizacyjnych dla lekarzy w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją.
Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Obecnie pracuje w prywatnych klinikach specjalizujących się w holistycznym podejściu do Pacjenta, w szczególności z dużym naciskiem na schorzenia stawów skroniowo-żuchwowych. Ukończyła wiele kursów w zakresie okluzji, protetyki oraz zaburzeń. Absolwentka The Dawson Academy oraz BOC według profesora Rocabado.
Indywidualny doradca wizerunkowy w branży medycznej. Szkoli doświadczonych stomatologów i tych, który właśnie rozpoczęli swoją praktykę. Produkuje unikalne, relacyjne video z pacjentami. Doradza gabinetom stomatologicznym w organizacji: od recepcji, przez komunikację z pacjentem i rekrutację do największej pasji - promocji. Inspirator i twórca komunikacji w korporacjach za pomocą mediów tradycyjnych i społecznych. Autor stałej rubryki „Marketing” w magazynie Nowy Gabinet Stomatologiczny.
Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej z 1995 roku. Pracownik Szpitala Klinicznego w Bródnie, a od 2004 właściciel praktyki stomatologicznej STOMAPOL w Warszawie. Uczestnik wielu kursów i warsztatów z dziedziny endodoncji, periodontologii, protetyki, artykulacji i estetyki.
Pionier zastosowania i wprowadzenia na rynek Polski i krajów Europy Środkowej technologii termoplastycznych wykorzystywanych w stomatologii i protetyce. Autor książki pt. „Protezy Całkowite”, która zdobyła Złoty Medal Jakości Krakdent.
Logopeda, mioterapeuta, oligofrenopedagog. Ukończyła studia na kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim, podyplomowe studia z zakresu oligofrenopedagogiki oraz podyplomowe studia na kierunku edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Obecnie studiuje fizjoterapię w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie. Zajmuje się terapią miofunkcjonalną (przywracanie języka i mięśni układu orofacjalnego do właściwych funkcji żucia, oddychania i połykania).
Ukończył studia w 2010 r. na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. W 2016 r. uzyskał tytuł doktora pracą z diagnostyki zaburzeń w obrębie układu ruchowego narządu żucia. W 2016 r. ukończył studia podyplomowe i uzyskał tytuł Coach ICI. Obecnie prowadzi poradnię zaburzeń czynnościowych narządu żucia w Rzeszowie i Krakowie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dysfunkcji Narządu Żucia i Mensa Polska.
Kierownik Zakładu Zakład Endodoncji na Katedrze Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji UM w Łodzi.
Ukończyła studia z wyróżnieniem i otrzymała tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie stomatologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Jest specjalistą stomatologii zachowawczej i endodoncji oraz pracownikiem naukowo-dydaktycznym pełniącym obecnie funkcję kierownika Katedry Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji oraz Zakładu Endodoncji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Absolwentka studiów licencjackich na Uniwersytecie Rzeszowskim i magisterskich na kierunku Fizjoterapia na Wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. We współpracy z logopedami oraz stomatologami przygotowuje pacjentów do leczenia ortodontycznego, przebudowy zgryzu czy operacji ortognatycznych.
lekarz dentysta, specjalista ortodoncji, wykładowca na kursach o tematyce stawów skroniowo-żuchwowych.
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie studiowała na Oddziale Lekarsko-Dentystycznym i na I Wydziale Lekarskim. Od 2009r pracuje w Zakładzie Ortodoncji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności w trakcie licznych szkoleń, seminariów i kongresów z dziedziny ortodoncji w kraju i zagranicą.
Ze stomatologią związany od 1985 r. kiedy uzyskał dyplom higienisty stomatologicznego.Ukończył studia stomatologiczne w Akademii Medycznej w Gdańsku,specjalizacja z zakresu stomatologii ogólnej 1994. a w 1998 r. specjalizacja z protetyki stomatologicznej. Endodonta z powołania, członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego od początku jego istnienia. Od 1991 r prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną DENTAL-VIT. Od 1993 pracował i służył w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni.Od kilku lat prowadzi szkolenia z zakresu stomatologii mikroskopowej oraz mikrochirurgii endodontycznej.
Lekarz dentysta Krzysztof Adamowicz ukończył Pomorską Akademię Medyczną w 1988 roku. W 1996 roku po wykładzie prof. Marii Kleinrok rozpoczęła się jego przygoda z dysfunkcjami układu żucia człowieka – która trwa nieprzerwanie do dziś. Osobowość Pani Profesor i jej dorobek naukowy w ówczesnym czasie wywarły na doktorze tak olbrzymie wrażenie, że cała jego kariera zawodowa podporządkowana została diagnostyce i leczeniu pacjentów z dysfunkcją.
Studiował na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, który ukończył w 2013 roku. Obecnie pracuje w prywatnej klinice oraz w Klinice Wad Rozwojowych Twarzy na Uniwersytecie, gdzie wykonuje doktorat. Jest aktywnym wydawcą i badaczem klinicznym.
W roku 1995 rozpoczęła pracę w Zakładzie Rentgenodiagnostyki Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej Akademii Medycznej, a na przełomie 1995/96 w II Zakładzie Radiologii Lekarskiej PSK 1. W marcu 1996 roku podjęła pracę w Samodzielnej Pracowni Rentgenodiagnostyki Stomatologicznej i Szczękowo – Twarzowej AM w Lublinie. W 2000 roku ukończyła z wyróżnieniem studia wyższe na kierunku elektroradiologia, natomiast w 2005 roku obroniła pracę doktorską otrzymując tytuł doktora nauk medycznych w zakresie biologii medycznej.
Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada doświadczenie zawodowe w kraju i za granicą (Londyn, Wielka Brytania). Powoływana na biegłego sądowego w dziedzinie stomatologii.
Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Od 2006 roku jest pracownikiem ŚUM na stanowisku asystenta w Zakładzie Chorób Przyzębia i Błony Śluzowej Jamy Ustnej Katedry Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją w Zabrzu. W 2010 roku uzyskała tytuł specjalisty periodontologa.
Absolwentka Oddziału Stomatologii AM w Łodzi, specjalistka stomatologii zachowawczej i endodoncji.
Była założycielką i kierownikiem pierwszego i do tej pory jedynego w Polsce Zakładu Endodoncji oraz Kierownikiem Katedry Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji. Jednocześnie pełniła funkcję ordynatora Poradni Endodoncji Centralnego Szpitala Klinicznego Instytutu Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Jakub Munk ukończył Śląski Uniwersytet Medyczny w Zabrzu w 2005 roku. W 2004 odbył miesięczny staż na Technische Universitat w Monachium na oddziale Chirurgii Twarzowo-Szczękowej. Od 2009r. Pracownik Katedry i Zakładu Dysfunkcji Narządu Żucia ŚUM w Katowicach. W 2021 zdał końcowy egzamin na studiach Master in Implantology w Athenea Institute Barcelona.
Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim, oddział stomatologii w Pomorskiej Akademii Medycznej roku 1975. Od roku 1979 do stycznia 2021 roku zatrudniona w Katedrze i Zakładzie protetyki stomatologicznej Pomorskiej Akademii Medycznej ( od 2010 w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym) w Szczecnie, jako młodszy asystent, asystent, adiunkt, starszy wykładowca, adiunkt dydaktyczny. Posiada specjalizacje: I stopnia z stomatologii ogólnej oraz II stopnia z protetyki stomatologicznej.
Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. W latach 1989-2003 asystent, następnie adiunkt w Katedrze i Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej AM w Lublinie. Obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską, która została nagrodzona w konkursie Głównego Inspektora Pracy.
lek. dent. Paweł Ocios
Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej rocznik 1994. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Autor publikacji w pismach stomatologicznych. Wykonuje specjalistyczne leczenie kanałowe ,chirurgiczne i protetyczne. Posiada rekomendacje PTE.
lek. dent. Małgorzata Ocios
Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej rocznik 1993. Członkini Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego od początku jego istnienia, pasjonatka holistycznego podejścia do leczenia chorób jamy ustnej.
W 2003 roku ukończył studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2013 r. zdał egzamin w dziedzinie ochrony radiologicznej pacjenta. Jest wykładowcą w Zakładzie Radiologii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Agnieszka Szyjkowska-Dudo – lektorka języka angielskiego medycznego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuję się w przedmiocie Angielski w stomatologii. Jestem autorką materiałów edukacyjnych dla studentów kierunku lekarsko – dentystycznego. Aktualnie pracuję nad opracowywaniem materiałów dydaktycznych do publikacji e-booka Język angielski dla lekarzy stomatologów.
Zafascynowana pracą z ludźmi, jest członkiem interdyscyplinarnego zespołu stomatologicznego, zajmującego się kompleksowym leczeniem pacjentów z wadami zgryzu i zaburzeniami pracy układu stomatognatycznego, jako ekspert w ceramicznych odbudowach estetycznych. Specjalista w dziedzinie protetyki stomatologicznej.
Akademia Medyczna w Łodzi, Wydział Stomatologii; absolwent 1983 r. (wyróżnienie - Nagroda Rektorska) Przebieg pracy zawodowej: od 1984 r. do dnia dzisiejszego - prywatna Klinika Stomatologiczna Duo-Dent Łódź. Kursy, specjalizacja, doktorat.
Od 2005 roku związany z produkcją i sprzedażą urządzeń do pracy w powiększeniu dla stomatologii. Jeden z pionierów sprzętowych i propagatorów pracy pod mikroskopem i w lupach zabiegowych w środowisku dentystów.
Autor i wykładowca cyklu szkoleń dla studentów stomatologii MicroJUMP (2013-2015). Trener szkoleń grupowych i indywidualnych z pracy w powiększeniu w stomatologii.